Свято радо зустрічаєм Рік навчальний починаєм!!!

Місячник безпеки життєдіяльності

Відповідно до наказу ТВО Олександрівського району від 13.11.2018 р. №484р «Про проведення місячника безпеки в освітніх закладах району в 2018 році» та з метою запобігання виникнення надзвичайних подій, формування навичок з безпеки життєдіяльності, та відпрацювання у дітей умінь діяти на випадок виникнення надзвичайних ситуацій у ЗДО №75 «Сонечко» проводиться  Місячник  безпеки життєдіяльності.

 

 

Впродовж «Місячника  безпеки життєдіяльності» вихователі проводять низку цікавих заходів. Серед них спеціальні заняття з ОБЖД, бесіди, спостереження, дидактичні, розвиваючі, рольові та спортивні ігри, вечори розваг, розігрування проблемних та освітніх ситуацій, вікторина ,перегляд мультфільмів, виставки робіт та інше.


День відкритих дверей

Сьогодні, 13 листопада, відбувся "День відкритих дверей". Батьки вихованців молодшої та старшої групи відвідали відкриті заняття вихователів Крапиви Людмили Миколаївни "Живчік і його друзі" та Соколової Юлії Миколаївни "Помічники на кухні". Діти, батьки та вихователі отримали величезне задоволення від співпраці.

Відвідуючи ДНЗ батьки мають змогу:

  1. ознайомитися детальніше із життям своїх дітей у навчальному закладі;
  2. оцінити якість освітніх послуг;
  3. відчути мікроклімат у групах дітей та у педагогічному колективі;
  4. висловити побажання щодо організації освітнього процесу;
  5. набути нового - педагогічного! - досвіду.

До дитячого садочка завітало свято ОСЕНІ

Цей захід дуже важливий, адже прищеплює дітям любов і дбайливе ставлення до природи, розкриває ознаки та прикмети осені та дарує гарний настрій і відчуття свята у буденний день.

День здоров'я

                     

                       Мов яблучка рум’яні,

               Веселі, мов струмки,

               Малята рано-вранці,

             Приходять в дитсадки.

               Гартованих маляток

               Недуги не беруть,

              Малята – Здоров’ята, -

               Усі їх так зовуть!

31 жовтня курсанти ЗОІППО відвідали наш дитячий садок

Були проведені заняття з математики на тему:"Помічники на кухні" Соколова Юлія Миколаївна, заняття з аплікації на тему:"Яблучко для їжачка", проводила Шурхал Олена Віталіївна та заняття з природи "Живчік і його друзі" провела Крапива Людмила Миколаївна. Гості були сповнені вражень та бажань використовувати побачене у своїй педагогічній діяльності.

Тренінг з евакуації

У нашому дошкільному закладі згідно з наказом від 17.10.2018 №432р "Щодо попередження надзвичайних ситуацій у закладах освіти району" було практично відпрацьовано порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, евакуація. У заході прийняли участь діти всіх вікових груп та працівники закладу.

З метою поліпшення профілактичної роботи і відпрацювання порядку евакуації дітей і працівників з будівлі дошкільного закладу,створення безпечних та нешкідливих умов навчання та виховання, забезпечення високої організованості учасників освітнього процесу у дошкільному закладі проведено практичний тренінг з евакуації. Завідувачем Мирошник С.М. видано наказ «Про проведення практичного тренінгу з евакуації». Вихователем-методистом Луханіною С.М. розроблено послідовність проведення навчальної евакуації дітей та працівників.

Кожна доросла людина (як батьки, так і вихователь) має чітке уявлення про створення безпечного середовища для дітей. Навчаючи дітей безпечній поведінці, важливо не залякати їх, не зламати їхньої природної допитливості та зацікавленості оточуючим світом.

 

Дитина перед вступом до школи повинна досить різноманітно та повно засвоїти навички практичної  безпечної життєдіяльності й усвідомити, що її життя та здоров’я – це найдорожче багатство! Звичайно, повністю запобігти нещасним випадкам важко, але звести дитячий травматизм до мінімуму цілком можливо. Дотримання дітьми правил безпечної поведінки та захисних принципів обов’язково допоможе їм у різних життєвих ситуаціях. 

Педагогічний діалог

17 жовтня 2018 року на базі нашого закладу відбувся Педагогічний діалог для заступників директорів та вчителів 4-х класів Олександрівського ТВО міста Запоріжжя на тему

«Програмно-методичне забезпечення «Шкіл підготовки майбутніх першокласників» зорієнтоване на державну політику у галузі освіти (Концепція «Нова українська школа»): «Впевнений старт». Організатор діалогу Соколенко С.Л. наголосила, що тенденції розвитку дошкільної та початкової освіти в умовах реформування загальної середньої освіти на засадах Концепції Нової української школи мають багато спільного. Роль тренера виконувала педагог групи короткотривалого перебування нашого закладу Осадча А.В.

 

 День ДОШКІЛЛЯ

Вихованці групи старшого дошкільного віку "Пташечка" разом з вихователями Колісник О.В. та Соколовою Ю.М. та батьками групи привітали весь колектив закладу із Днем Дошкілля. Діти дякували працівникам за їх турботу і ласку. За участю батьків діти продемонстрували моделі сучасного одягу для вихователів. Свято Знань

3 вересня наш садочок відсвяткував День Знань! Свято розпочалось із святкової урочистої лінійки. Завідувач закладом Мирошник С.М. привітала маленьких вихованців, їх батьків та весь колектив садочка з початком нового навчального року. Традиційно діти старшої групи та групи короткотривалого перебування пішли на свято першого Дзвоника до Академічного ліцею. Перший день після літнього відпочику приніс море вражень,радості та сподівань.Любе ЛІТО, сонечком зігріте !!!


Тематичне заняття до Дня Незалежності України

23 серпня вихователь Соколова Юлія Миколаївна з дітьми старшого віку провела тематичне заняття до Дня Незалежності України. Вихованці поглиблювали знання про рідний край, про Батьківщину, символи держави. У народних іграх виховувалось почуття любові до рідної землі, рідної мови, до свого народу, почуття гордості за свою Батьківщину.День творчості та фантазії

15 серпня у дітей нові справи. Вихователь Шурхал О.В. запропонувала дітям проявити свою творчість та фантазію в цікавих видах діяльності. Всім садочком допомагали розчаклувати чарівну Жарптицю: імпровізували музичну казку, складали мозаїку "Квіточки", робили кольорову воду, конструювали птаха. За що отримали смачні яблука від чарівного птаха!."Робимо добрі справи"

8 серпня під керівництвом вихователя Крапиви Л.М. в закладі освіти проведено тематичний день "Робимо добрі справи". Діти закріпили поняття "Доброта", "милосердя", "добрий". Вихованці розглядали та розповідали за картинками "Чим та як можна порадувати близьких". Квітка, яку зростила фея Доброти наприкінці дня розквітла від добрих справ дітей в садочку.

День повітряної кульки

20 липня педагог Бодня А.В. провела тематичний день "День повітряних кульок". Протягом дня організовано активний відпочинок дітей, підтримувався позитивний емоційний настрій. З самого ранку діти отримали листа із запрошенням на День народження Повітряної кульки. З дітьми проводились бесіди про історію народження повітряної кульки, грали в рухливі ігри, ігри-естафети, співали пісні, ловили мильні бульбашки та готували цікавий подарунок кульці - іменинниці.Свято "День Нептуна"

10 липня педагог Колісник О.В. провела цікаве свято. В гості до малят нашого садочка завітав сам цар морський Нептун зі своєю Русалонькою. Діти з великою радістю допомагали Русалоньці зібрати чарівні намистинки з самого дна морського, грали в ігри з Нептуном "Прокоти мяч по дну", "Хто швидше збере корали", танцювали, забавляли морського царя.За що отримали смачні подарунки!До літа готові!!!

5 червня інструктор з фізичного виховання Мелещенко Л.О. провела з дітьми спортивно-розважальне свято "До літа готові!". Вихованці з великим задоволенням показували свої фізичні якості, змагались в спритності, швидкості під час естафет "Бджілки" "Перестрибни річку, збери яблука", "Врятуй рибку", "Намалюй сонечку промінчики". А наприкінці свята діти своїми руками перетворили сумну літню картину на веселу, сонячну і по справжньому літню!
День Захисту дітей

1 червня проведено свято до Міжнародного дня захисту дітей. З великою радістю малята переглянули ляльковий театр "Хто сказав "МЯУ?". Святкова дискотека та флеш-ігри принесли дітям безліч позитивних емоцій. День був насичений загадковим, незвичайним змістом.


1 листопада 2016 року розпочав роботу САЙТ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ !!!